Haber Detayı
26 Ekim 2017 - Perşembe 09:30
 
EĞİTİM EYLEM PLANI ÇALIŞTAYI SONA ERDİ
ŞANLIURFA EĞİTİMİNDE YENİ BİR BAŞLANGIÇ
Eğitim Haberi


23-24 Ekim tarihlerini kapsayan, Şanlıurfa’nın eğitim sorunlarının yapılan anketler ve elde edilen verilerle eğitim uzmanları ve yolu eğitimin her dalından görevlerde geçenlerin bir araya gelerek fikirlerini, çözüm önerilerini bir birleriyle tartışarak, çözüm yolunu bulmaya çalıştıkları ‘’ Eğitim Eylem Planı ‘’ Çalıştayı sona erdi.

Modaratör ve Raportörlerin eşliğinde oluşturulan altı masada eğitimde söyleyecek sözü olan Eğitim Uzmanı, Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmen ve öğrencilerle oluşturulan guruplarla Şanlıurfa eğitiminde taş üstüne taş koymaya çalıştılar.

Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezinde bir araya gelen katılımcılar iki günlük çalışmada ortaya çıkan sonuçları ele aldılar.

Kapanışta bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan şunları söyledi. ‘’ İşin uzmanı bu işin eğitimini kişiler olarak biz bize ailece bir çalışma yaptık. Bu çalışma Şanlıurfa için çok önemli bir çalışma. Bir yol haritası oluşturabileceğimiz bir çalışma. Bizler sizin yaptığınız bu çalışmanın ve elimizdeki verilerin ışığında Şanlıurfa’da eğitimde yeni adımların atılacağı inancındayız. Bu iki günlük çalıştayda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’

Konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan çalıştayda kurulan altı masada görev alanlara sertifikalarını taktim etti.

Programın son bölümünde İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan tarafından iki gün boyunca ilimiz eğitimine katkı sunmak için gelip Çalıştayda bulunan Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Salih Zeki Genç, Marmara Üniversitesi- Atatürk Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Seyfi Kenan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Bilal Duman,Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bürhan Akpınar, ANKA Danışma GurubuYönetim Kurulu Üyesi Dr. Ayhan Yasan, Dr. Mahmut Baycan, Dr. Sedat Karabulut’a çalıştay anısına hediyeler verildi.

Çalıştay birlikte çekilen aile fotoğrafı ve birlikte yenen öğle yemeğiyle son buldu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Şanlıurfa Büyükşehir ve ilçe belediye başkanları başarılı mı?
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Özlü Sözler
Her kanat denizi aşamaz…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı