Yazı Detayı
13 Nisan 2014 - Pazar 11:28
 
TEŞEKKÜRLER YENİURFA
Adnan İKBAL
 
 

Yeniurfa  Gazetesi yayın hayatına başlayışının 6.yılını kutlarken, kuruluş yıldönümünde kadrosuna güç katacak olan yeni ekibe de başarılar diliyoruz. HalkınSesi gazetesi ile güçlerini birleştiren Yeniurfa Gazetesi inşallah daha güçlü ve kararlı yayın anlayışıyla yoluna devam edecektir.
Basın ve yayın kuruluşları objektif, tarafsız ve nesnel bir haber yaptıkları zaman belirli bir kesimin değil, tüm toplumun malı olma özelliğine sahip olurlar. Mazlumların sesi, zalimlerin korkusu olan yegâne organlardan birisi de basın yayın kuruluşlarıdır. Bu amaçla yayınlanmaya başladığı günden beri herkesi memnun etme yerine sadece var olanları yayınlamaya çalışan Yeniurfa Gazetesi, bundan böyle de tarafsızlığından ödün vermeyecek, Şanlıurfa'nın sorunlarını ve toplum menfaatlerini ön planda tutarak, olayları cesurca ve hiç kimseden korkmadan dillendirecektir. "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."hadisi şerifini kendine düstur edinerek gerçekleri yazmaya devam edeceğinden herhangi bir şüphemiz bulunmamaktadır.
Bu anlamda Yeniurfa Gazetesinin Yazı İşleri Müdürü Şahban KILIÇ'ın şahsında çalışma arkadaşları olan Mehmet CANBEK, İ.Halil COŞKUN, Mehmet ER, Orhan KAYA, Zeki ALTUNDAĞ, Ramazan GÜLER, Hüseyin GÜLER, ve Naif KAÇMAZ'a verdikleri emekten ve gecelerini gündüzlerine katmış oldukları çalışmalardan dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Bizler sadece yazı yazıp gönderirken, bu arkadaşlar bütün zorluklara rağmen, canlarını dişlerine takıp mesai mefhumu dinlemeden Yeniurfa Gazetesini yayınlamaya çalışıyorlar.
Köşe yazarı olarak bu arkadaşlara ne kadar teşekkür etsem azdır.
 Bu güzel ve hoş ortamı yazarken dahi bugünlerde aklımızdan çıkmayan şu hadise,  ruhumuzu, kalbimizi ve vicdanlarımızı parçalıyor, yüreklerimizi dağlıyor.
O da Mısır'daki cuntacıların haksız yere 529  müslümanı darağacına gönderecek olması. Bu karara karşı duyarlı olan insanlarımız ellerinden geleni yaparken çeşitli platformlarda protestolarını sıklaştırmaktadırlar.
Dini, milleti, ırkı ve tabiiyeti ne olursa olsun zulme uğrayan ve bütün insanlara karşı yapılan haksızlıklara karşı tavırlarını ortaya koyan başta Yeniurfa Gazetesi olmak üzere, bütün basın camiasına içtenlikle saygılarımı sunuyorum.
Yüce Rabbimden, Yeniurfa Gazetesinin daha nice kuruluş yıldönümlerini bizlere yaşatmasını dilerken, tüm çalışanlarına ve okuyucularına teşekkürü bir borç biliyorum.

 
Etiketler:
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Şanlıurfa Büyükşehir ve ilçe belediye başkanları başarılı mı?
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Özlü Sözler
Eğer ilerlemek isterseni her yere atılma. Merhem ve mum gibi ol. Diken gibi olma…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı